Zasady korzystania z galerii

sroka.pl | Zasady korzystania z galerii

Copyrights Jacek Sroka 
Wszystkie reprodukcje prac autorstwa Jacka Sroki zamieszczone na tej stronie stanowią przedmiot prawa autorskiego. Powielanie, przekazywanie oraz publikacja lub inne wykorzystanie całości lub części publikowanych w serwisie materiałów bez zgody autora jest zabronione. 
Reprodukcje prac, tytuły, teksty które pojawiają się na tej stronie nie mogą być wykorzystywane w żadnej formie reklamy, promocji, komercyjnej publikacji bez uprzedniej pisemnej zgody autora.  


Publikowanie zawartości serwisu sroka.pl
Autor udziela zgody na wykorzystanie zawartych na stronie materiałów w pracach o charakterze dydaktycznym lub naukowym, udostępnianych w formie linków za pośrednictwem narzędzi dostępnych w serwisie sroka.pl ( funkcja: "dodaj link do" ).


Kto to jest użytkownik
Użytkownik to ktoś kto jest mile widzianym gościem serwisu sroka.pl.

 

Co to jest konto użytkownika i jakie daje możliwości?
Konto użytkownika powstaje po zarejestrowaniu się w serwisie sroka.pl,  poprzez użycie formularza rejestracyjnego "rejestracja",  dostępnego w górnym menu lub wypełnieniu formularza w trakcie wysyłania wiadomości dotyczącej kolekcji w zgromadzonej  serwisie sroka.pl.

Co to jest kolekcja i gromadzenie kolekcji?
Kolekcja jest zbiorem reprodukcji prac Jacka Sroki, który powstaje w wyniku wyboru wybranej reprodukcji pracy tj. kliknięciu przycisku "do kolekcji" umieszczonego pod reprodukcją, który powoduje przeniesienie informacji o wybranym obrazie do zbioru "kolekcja". 
Zbiór kolekcja wyświetla w formie listy reprodukcje prac zgromadzone w czasie tworzenia kolekcji. Kolekcja umożliwia w obrebie serwisu sroka.pl zebranie zestawu reprodukcji w celu uzyskania informacji na ich temat, wyboru zestawu prac które interesują uzytkownika pod kontem wystawy lub opracowań naukowych dotyczących twórczości Jacka Sroki.
Kolekcja w serwisie sroka.pl  jest formą zabawy i pomocy w uzyskaniu informacji na temat twórczości Jacka Sroki. 

Respektowanie praw autorskich.

Użytkownik zakładający konto w serwisie sroka.pl nie uzyskuje żadnych praw majątkowych , autorskich , pokrewnych do zamieszczonych w serwisie reprodukcji prac Jacka Sroki. Publikacja prac ma charakter dokumentacyjno-dydaktyczny i nie stanowi oferty handlowej.

Uzytkownik nie może rozpowszechniać zamieszczonych w serwisie materiałów np. poprzez kopiowanie ich do innych serwisów internetowych, publiczne odtwarzanie i rozpowszechnianie kopii plików, uzyskiwanie jakiejkolwiek korzyści materialnej z ich publikacji.
Użytkownik może udostępniać wybrane materiały wykorzystując mechanizmy zawarte w serwisie:
-udostępniać linki korzystając z opcji "udostępnij na" 
-używać linków do zawartości serwisu zgromadzonej na sroka.pl.

 Co daje posiadanie kolekcji w serwisie sroka.pl?

Posiadanie jednej lub wielu kolekcji zapisanych w profilu użytkownika serwisu sroka.pl pozwala użytkownikowi na zapisanie zbioru prac i wysłanie wiadomości na jej temat do autora a także pozwala zachować kolekcję by użytkownik mógł do niej wrócić w ciągu 72 godzin...

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com