KONTAKT
Ulubione
FB

Zasady korzystania z galerii

Copyrights Jacek Sroka.

Właścicielem praw do reprodukcji publikowanych w serwisie jest artysta malarz i grafik Jacek Sroka. Wszystkie reprodukcje prac autorstwa Jacka Sroki zamieszczone na tej stronie stanowią przedmiot prawa autorskiego i sa prawnie chronione. Powielanie, przekazywanie oraz publikacja lub inne wykorzystanie całości lub części publikowanych w serwisie materiałów bez zgody autora jest zabronione. 
Reprodukcje prac, tytuły, teksty które pojawiają się na tej stronie nie mogą być wykorzystywane w żadnej formie reklamy, promocji, komercyjnej i niekomercyjnej publikacji bez uprzedniej pisemnej zgody autora.  


Publikowanie zawartości serwisu sroka.pl

Autor udziela zgody na wykorzystanie zawartych na stronie materiałów w pracach o charakterze dydaktycznym lub naukowym, udostępnianych w formie linków za pośrednictwem narzędzi dostępnych w serwisie sroka.pl ( funkcja: "dodaj link do" lub linkowanie stron ).

 

Kto to jest użytkownik serwisu

Użytkownik serwisu to osoba, która założyła konto w serwisie sroka.pl 

 

Co to jest konto użytkownika i jakie daje możliwości?

Konto użytkownika powstaje po zarejestrowaniu się w serwisie sroka.pl,  poprzez użycie formularza rejestracyjnego "rejestracja",  dostępnego w dolnym menu serwisu sroka.pl. Użytkownik w ramach posiadanego konta uzyskuje dostęp do:

  1. swoich danych osobowych w swoim profilu znajdującym się na zabezpieczonej podstronie "mój profil" 
  2. przeglądania wszystkich utworzonych przez siebie list z pracami artysty w  "Moje ulubione" które zostały wysłane do artysty. 
  3. treści udostępnianych tylko dla użytkowników.

 

Co to jest lista ulubionych prac i opcja dodawania do listy?

  1. Lista ulubionych jest zbiorem reprodukcji dzieł Jacka Sroki, który powstaje w wyniku wyboru wybranej reprodukcji pracy artysty tj. kliknięciu przycisku "dodaj do ulubionych" umieszczonego pod reprodukcją i wysłania jej do artysty. 
  2. Zbiór ulubionych prac wyświetla się w formie listy po ich dodaniu. Lista ta umożliwia zebranie zestawu wskazanych reprodukcji w obrębie serwisu sroka.pl. Np. w celu uzyskania informacji na ich temat pod kątem wyboru zestawu prac, które interesują użytkownika lub zakupu, organizacji wystawy lub zdobyciu ikonografii do opracowań naukowych dotyczących twórczości artysty.
  3. "Lista ulubionych" w serwisie sroka.pl zapisywana na koncie użytkownika. Ilość list jest nielimitowana, a użytkownik może łatwo wrócić do zapisanych list nawet po dłuższym czasie.

 

Respektowanie praw autorskich.

Użytkownik zakładający konto w serwisie sroka.pl nie uzyskuje żadnych praw majątkowych, autorskich , pokrewnych do zamieszczonych w serwisie reprodukcji prac Jacka Sroki. Publikacja prac ma charakter dokumentacyjno-dydaktyczny i nie stanowi oferty handlowej.

Uzytkownik nie może rozpowszechniać zamieszczonych w serwisie materiałów np. poprzez kopiowanie ich do innych serwisów internetowych, publiczne odtwarzanie i rozpowszechnianie kopii plików, uzyskiwanie jakiejkolwiek korzyści materialnej z ich publikacji.
Użytkownik może udostępniać wybrane materiały wykorzystując mechanizmy zawarte w serwisie:

  1. udostępniać linki korzystając z opcji "udostępnij na" 
  2. używać linków do zawartości serwisu zgromadzonej na sroka.pl.

 

Copyrights: Jacek Sroka 1999-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone | realizacja: grafiQa.pl
Script logo